Dlaczego warto do nas
dołączyć?

sport to dobra zabawa!

Sport to po prostu świetny sposób na spędzanie wolnego czasu i nawiązywanie nowych znajomości oraz przyjaźni. Jeśli dziecko nie jest do końca pewne, czy chce brać udział w zorganizowanych zajęciach sportowych, przyprowadź je na nasz trening lub mecz. Po obejrzeniu takiego wydarzenia z boku, nie będzie mogło się doczekać żeby następnym razem już samemu w nim uczestniczyć!

sport uczy życia

Uczestnictwo dziecka w odpowiednio zorganizowanych zajęciach sportowych kształtuje wiele cech, które niezbędne są również poza boiskiem. Samodzielność, kreatywność, współpraca w grupie czy pewność siebie – to wszystko (i wiele innych!) doskonalimy na naszych zajęciach!

zadbaj o zdrowie dziecka

Uprawianie sportu pozwala dbać o dobry stan zdrowia dziecka. Chroni przed wadami postawy, reguluje masę ciała, zapobiega cukrzycy i chorobom układu krążenia, wzmacnia odporność, zmniejsza napięcie psychiczne. Dbamy o to, żeby jak najskuteczniej zaszczepić w dzieciach pasję do sportu, tak, żeby został z nimi na całe życie!

PYTANIA

Często zadawane pytania

Obecnie prowadzimy nabór dzieci i młodzieży urodzonych w latach 2005-2020.

Zapisać można się na kilka sposobów:

  • dzwoniąc na numer telefonu 728 837 809
  • pisząc na adres mailowy zapisy@hanzagoleniow.pl
  • wypełniając formularz umieszczony w tym miejscu

Tak! Naszym celem jest upowszechnienie sportu dzieci i młodzieży tak mocno, jak tylko się da. Zapraszamy również dziewczyny!